سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قرار است همایش وبلاگ‌نویسان پارسی‌بلاگ، «وب2‌ی» باشد. حالا این «وب‌2ی» یعنی چه؛ عجله نکنید الان برایتان توضیح می‌دهم.

اگر تا به حال با پیام‌رسان‌ پارسی‌بلاگ کار کرده باشید می‌دانید که صد درصد محتوای این سایت توسط کاربران تولید می‌شود و مدیران نقش خاصی ندارند. از نمونه‌های خارجی و پرطرفدار وب‌2 هم می‌توان به سایت‌هایی نظیر توییتر، گوگل‌ریدر، فیس‌بوک و فرندفید اشاره کرد.

حالا همان‌طور که گفتم قرار است همایش وبلاگ‌نویسان پارسی‌بلاگ هم «وب‌2ی» باشد. یعنی قرار است خیلی از برنامه‌های همایش را بندازیم گردن وبلاگ‌نویسان توانمند پارسی‌بلاگ.

حالا هر کدام از شما بزرگواران در هر زمینه‌ای استعداد خاصی دارد بسم‌الله. بیاید جلو و اعلام کند. اگر هم می‌خواهید ریا نشود یا کسی از این همه توانمندی شما سنکوپ نکند، می‌توانید کامنت خصوصی یا ایمیل هم بدهید!

همان‌طور که گفتم این همکاری می‌تواند در هر زمینه‌ای باشد. ممکن است یکی بگوید من گرافیک کار می‌کنم، یکی بگوید تولید کلیپ، یکی با هنرمندان ارتباط داشته باشد و بتواند دعوتشان کند و یکی هم بگوید من می‌توانم در مراسم به عنوان انتظامات یا نیروی اجرایی فعالیت کنم، یکی تایپش خوب باشد و یکی بگوید من اینترنت پر سرعت دارم و می‌توانم فعالیت‌های اینترنتی همایش را انجام دهم؛ یا در نهایت یکی بگوید من می‌توانم فقط برایتان دعا کنم. همه و همه‌ی اینها برای ما ارزشمند است.

خلاصه اینکه تا دلتان بخواهد به توانمندی و استعدادهای شما نیازمندیم. ضمنا با اینکه چند بار اعلام کردیم هنوز کسی پیشنهاد یا ایده‌ای برای اجرای بهتر این همایش ارائه نکرده. فردا برنگردید بگویید ای کاش همایش این‌طور یا آن‌طور برگزار می‌شدها! گفته باشم!!


  • کلمات کلیدی :
  • نوشته شده توسط : دبیر همایش                     نظر